ověření dostupnosti
pokojů
Příjezd
Odjezd
ověření dostupnosti pokojů
Vítejte v hotelu

HOTEL PRINCE DE LIGNE


Vážení přátelé, kamarádi a hosté,

v rámci Vládou vydaných bezpečnostních opatření v boji s koronavirem, Vám sdělujeme, že Hotel Prince de Ligne zůstává v provozu.

Hotelová restaurace je dle přijatých bezpečnostních opatření omezena, však ale za účelem vyzvednutí objednaných jídel otevřena. Zajišťujeme tedy, přípravu jídel „s sebou tzv. Take-away" z jídelního lístku slovenské kuchyně od 13.3. do 22.3.2020, i ze stálého jídelního lístku naší hotelové restaurace.


Objednávky přijímáme denně od 11.00 do 18.00.
Při objednání nad 8 pokrmů, platba předem.

Telefon: +420 417 514 111
Mobil: +420 602 725 462
E-mail: info@princedeligne.czHotel poskytuje ubytovací služby ve standartním rozsahu. Je zajištěna donáška snídaně a popřípadě dalších objednaných „jídel na pokoj tzv. Room service".
Rezervace ubytování přijímáme denně od 6.00 do 23.00.

Telefon: +420 417 514 111
Mobil: +420 602 725 462
E-mail: info@princedeligne.cz


Zajišťujeme do odvolání.
S přáním hezkého dne
Vedení hotelu Prince de LigneHotel Prince de Ligne se nalézá v historickém centru lázeňského města Teplice, které je posazeno do příjemné Krajiny mezi Českým Středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Hotel nabízí celkem 33 pokojů, od prezidentského apartmá, přes apartmá pro dvě osoby po jednolůžkové pokoje.
 
 


Cena ubytování zahrnuje také snídani v hotelové restauraci. Kromě ubytování si pobyt v hotelu můžete zpříjemit ochutnáním kulinářských specialit v restauraci Prince de Ligne. Pokud jste vyznavači golfu, navštivte ve volných chvílích restauraci Golf na nedalekém golfovém resortu Barbora. K přepravě mezi hotelem, vybranými zákaznickými destinacemi, jakými mohou být letiště v Praze, Drážďanech nebo Berlíně, Vám poslouží naše flotila automobilů střední vyšší třídy.
Hotel disponuje také dalšími doprovodnými službami jako je sauna. Všechny doprovodné služby jsou k dispozici také pro hosty, kteří nejsou v hotelu Prince de Ligne ubytováni. Velmi oblíbené je u firemní klientely pořádání konferencí, školení, večírků a nejrůznějších eventů ve čtyřech hotelových salonech a saloncích, včetně služeb hotelového cateringu.
HOTEL PRINCE DE LIGNE NABÍZÍ
5 DRUHŮ POKOJŮ
Hotel Prince de Ligne disponuje celkem třiatřiceti pokoji. Pokoje jsou rozprostřeny mezi všechny čtyři patra hotelu. Některé z pokojů nabízejí výhled na Zámecké náměstí, další potom do klidného dvora za hotelem. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.


DEPANDANCE
Depandance hotelu Prince de Ligne se nachází cca 450 metrů od hlavní budovy hotelu v klidné ulici U Radnice v samém centru Teplic.
Depandance se skládá ze dvou samostatných apartmánů, jedním s kapacitou pro 2 osoby a druhým s kapacitou pro 1 osobu.
Apartmány jsou kompletně vybaveny a jsou tak ideální pro dlouhodobé pobyty.

Služby pro naše hosty
Hotel Prince de Ligne disponuje celkem třiatřicetipokoji. Pokoje jsou rozprostřeny mezi všechny čtyři patra hotelu. Některé z pokojů nabízejí výhled na Zámecké náměstí, další potom do klidného dvora za hotelem. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.