ověření dostupnosti
pokojů
Příjezd
Odjezd
ověření dostupnosti pokojů
Přijďte k nám na oběd
Zobrazit denní menu
Vítejte v hotelu

HOTEL PRINCE DE LIGNE

 

Hotel Prince de Ligne se nalézá v historickém centru lázeňského města Teplice, které je posazeno do příjemné Krajiny mezi Českým Středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Hotel nabízí celkem 33 pokojů, od prezidentského apartmá, přes apartmá pro dvě osoby po jednolůžkové pokoje.

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Podělte se o Vaši zkušenost u nás.

----------------------------------------------------------------------------------

 

PROVOZ RESTAURACE


Pondělí - Pátek: 12:00 - 20:00
Sobota - Neděle: otevřeno pouze na základě individuální
objednávky pro min. 10 osob
(rodinné oslavy, společenské a firemní akce, catering)

PROVOZ RESTAURACE SE MŮŽE LIŠIT NA ZÁKLADĚ AKTUÁLNĚ PLATNÝCH RESTRIKCÍ, VYPLÝVAJÍCÍCH Z OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID 19.

----------------------------------------------------------------------------------

 

 

Cena ubytování zahrnuje také snídani v hotelové restauraci. Kromě ubytování si pobyt v hotelu můžete zpříjemit ochutnáním kulinářských specialit v restauraci Prince de Ligne. Pokud jste vyznavači golfu, navštivte ve volných chvílích restauraci Golf na nedalekém golfovém resortu Barbora. K přepravě mezi hotelem, vybranými zákaznickými destinacemi, jakými mohou být letiště v Praze, Drážďanech nebo Berlíně, Vám poslouží naše flotila automobilů střední vyšší třídy.

Hotel disponuje také dalšími doprovodnými službami jako je sauna. Všechny doprovodné služby jsou k dispozici také pro hosty, kteří nejsou v hotelu Prince de Ligne ubytováni. Velmi oblíbené je u firemní klientely pořádání konferencí, školení, večírků a nejrůznějších eventů ve čtyřech hotelových salonech a saloncích, včetně služeb hotelového cateringu.

HOTEL PRINCE DE LIGNE NABÍZÍ
5 DRUHŮ POKOJŮ

Hotel Prince de Ligne disponuje celkem třiatřiceti pokoji. Pokoje jsou rozprostřeny mezi všechny čtyři patra hotelu. Některé z pokojů nabízejí výhled na Zámecké náměstí, další potom do klidného dvora za hotelem. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.


Dbáme na hygienicky čisté prádlo

Postupy a metody při praní našich lůžkovin a ostatních textilií jsou chemotermodezinfekční a jsou certifikovány u německého ústavu VAH1 pod názvem BEIBLEACH POWER ACTIVE 60 a BEIBLEACH POWER ACTIVE 40.
Tyto chemotermodezinfekční metody jsou při splnění předepsaných požadavků účinné v rozsahu A a B:
• Rozsah A:
zabíjí vegetativní bakterie, včetně mykobakterií, hub a plísňových spor
• Rozsah B:
vhodný pro inaktivaci virů, který odpovídá definici „virucidní"
-> účinné proti zabaleným a nezabaleným virům, a navíc proti adeno, noro a rota virům. Do tohoto rozsahu spadá i koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění COVID–19.

DEPANDANCE
Depandance hotelu Prince de Ligne se nachází cca 450 metrů od hlavní budovy hotelu v klidné ulici U Radnice v samém centru Teplic.
Depandance se skládá ze dvou samostatných apartmánů, jedním s kapacitou pro 2 osoby a druhým s kapacitou pro 1 osobu.
Apartmány jsou kompletně vybaveny a jsou tak ideální pro dlouhodobé pobyty.

Služby pro naše hosty

Hotel Prince de Ligne disponuje celkem třiatřicetipokoji. Pokoje jsou rozprostřeny mezi všechny čtyři patra hotelu. Některé z pokojů nabízejí výhled na Zámecké náměstí, další potom do klidného dvora za hotelem. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.