Luxusní ubytování
v centru lázeňského města Teplice
Luxusní ubytování
v centru lázeňského města Teplice
HOTEL PRINCE DE LIGNE NABÍZÍ
5 DRUHŮ POKOJŮ

Hotel Prince de Ligne disponuje celkem třiatřiceti pokoji. Pokoje jsou rozprostřeny mezi všechny čtyři patra hotelu. Některé z pokojů nabízejí výhled na Zámecké náměstí, další potom do klidného dvora za hotelem. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.


Dbáme na hygienicky čisté prádlo

Postupy a metody při praní našich lůžkovin a ostatních textilií jsou chemotermodezinfekční a jsou certifikovány u německého ústavu VAH1 pod názvem BEIBLEACH POWER ACTIVE 60 a BEIBLEACH POWER ACTIVE 40.
Tyto chemotermodezinfekční metody jsou při splnění předepsaných požadavků účinné v rozsahu A a B:
• Rozsah A:
zabíjí vegetativní bakterie, včetně mykobakterií, hub a plísňových spor
• Rozsah B:
vhodný pro inaktivaci virů, který odpovídá definici „virucidní"
-> účinné proti zabaleným a nezabaleným virům, a navíc proti adeno, noro a rota virům. Do tohoto rozsahu spadá i koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění COVID–19.


DEPANDANCE
Depandance hotelu Prince de Ligne se nachází cca 450 metrů od hlavní budovy hotelu v klidné ulici U Radnice v samém centru Teplic.
Depandance se skládá ze dvou samostatných apartmánů, jedním s kapacitou pro 2 osoby a druhým s kapacitou pro 1 osobu.
Apartmány jsou kompletně vybaveny a jsou tak ideální pro dlouhodobé pobyty.

Služby pro naše hosty

Hotel Prince de Ligne disponuje celkem třiatřicetipokoji. Pokoje jsou rozprostřeny mezi všechny čtyři patra hotelu. Některé z pokojů nabízejí výhled na Zámecké náměstí, další potom do klidného dvora za hotelem. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou.